Котушка індуктивності підключена до джерела постійної напруги, ерс якої 4в , а внутрішній опір 1ом.

яка індуктивність котушки, якщо її опір 3 ом, а енергія магнітного поля котушки 0,6дж? опором підвідних проводів знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Сардарян Артём.

I=e/(R+r)=4/4=1 А

W=LI^2/2

2W/I^2=L

L=1,2 Гн