Даю 59 балов за два задания: 1)Визначити енергію магнітного поля котушки, в якій при наявності

струму, який дорівнює 8 А, індуктивність котушки дорівнює 40 мГн. 2)Ємність конденсатора коливального контуру можна змінити з 200 пФ до 1800 пФ, а індуктивність котушки дорівнює 60 мкГн. У якому діапазоні довжин хвиль працює радіоприймач?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

W=L*I^2/2=40*10^-3*8^2/2=1,28 Дж

Объяснение: