Прошу помощи. Нужно решить 3 задачи. Желательно максимально понятно и доходчиво. 1. За 0,2 с

магнітний потік через замкнений контур зменшився до 28 мВб. При цьому в контурі виникла ЕРС індукції 0,1 В. Обчисліть початкове значення магнітного потоку: а) 8 мВб; в) 48 мВб; б) 20 мВб; г) 28 мВб. д) 30мВб 2)У котушці з індуктивністю 2 Гн протікає струм 4 А. При роз миканні кола струм зменшився до нуля за 80 мс. Визначте ЕРС самоіндукції: а) 0,1 В; в) 10 В; б) 1 В; г) 100 В; д)220В. 3)Визначте енергію магнітного поля котушки з індуктивністю З Гн, по якій протікає струм 0,5 А: а) 4,5 Дж; в) 0,75 Дж; б) 1,5 Дж; г) 375 мДж; д) 1мДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Відповідь:Объяснение:

Магнитный поток через замкнутый проводящий контур за 4 мс равномерно меняется от 8 мВб до 24 мВб. ЭДС индукции в контуре равна...

Дано:

∆t = 4 мс = 4 * 10^-3 с

Ф1 = 8 мВб = 8 * 10^-3 Вб

Ф2 = 24 мВб = 24 * 10^-3 Вб

----------------------------------------------------

| ЭДС | - ?

Решение:

| ЭДС | = ∆Ф/∆t

| ЭДС | = ( Ф2 - Ф1 )/∆t

| ЭДС | = ( ( 24 - 8 ) * 10^-3 )/( 4 * 10^-3 ) = 4 В

Пояснення: