Срочно!!!К.р. с физики!!! Учитель деректриса!!!!!!!!! пожалуйста помогите! Важіль має плечі

завдовжки 50 см і 90 см. Більша з двох вертикальних сил, які діють на важіль, дорівнює 180 Н. Чому дорівнює друга сила, якщо важіль перебуває в рівновазі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

Ответ:

Так як важіль в рівновазі, отже моменти обох сил рівні, причому спрямовані в протилежні сторони (по вертикалі)

M1 = M2

F1l1 = F2l2      =>      F2 = F1l1 / l2 = 180 * 0,5 / 0,9 = 100 H

Объяснение: