4. (1,5б) Плечі важеля дорівнюють 25 см і 75 см. Менша із двох вертикальних сил, що діють на

важіль, дорівнює 60 Н. Чому дорівнює друга сила, якщо важіль перебуває в рівновазі? Помогите срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Брагин Михаил.

Условие равновесия рычага

F1L1=F2L2

75*60=25*F2

F2=75*60/25=60*3=180 H  - Это ответ.

Если плечо в 3 раза меньше, то сила в 3 раза больше))