4. (1,5 б) Плечі важеля дорівнюють 25 см і 75 см. Менша із двох вертикальних сил, що діють на

важіль, дорівнює 60 Н. Чому дорівнює друга сила, якщо важіль перебуває в рівновазі? Срочноооо 40 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжков Дима.

Сили, що діють на важіль, обернено пропорційні плечам цих сил, якщо важіль перебуває в рівновазі.

F₁=60н,  L₁=25см;  L₂=75cм; F₂=?

F₁/F₂=L₂/L₁⇒F₂=F₁*L₁/L₂=60*25/75=20/н/