ПЛИИИИИЗ ОЧЕНЬ НАДОООООООООО!!!!!!!!!!!!! 1) Плечі важеля дорівнюють 25 і 40 см. Менша з двох

вертикальних сил, що діють на важіль, дорівнює 40 Н. Чому дорівнює друга сила, якщо важіль перебуває в рівновазі? 2) За допомогою важеля підняли вантаж масою 200 кг. На яку висоту був піднятий вантаж, якщо сила, що діє на довге плече важеля, виконала роботу 400 Дж? ДАЮ 40 БАЛОВ ПОТОМУ ЧТО СРОЧНО НАДО!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Узакбай Динара.
1) Правило рычага: 
 \frac{F_1}{F_2}=  \frac{d_2}{d_1}
F_1= \frac{F_2d_2}{d_1} =  \frac{40*0,4}{0,25} = 64 н
Ответ: 64 н.
2) Работа равна:
A = mgh
h =  \frac{A}{mg} =  \frac{400}{200*10} =0,2 м
Ответ: 0,2 м.