За допомогою важеля підняли вантаж масою 200 кг. На яку висоту був піднятий вантаж, якщо сила, що

діє на довге плече важеля, виконала роботу 400 Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
Дано:
m - 200кг
А - 400Дж
h - ?
Решение:
A = Fh = Следовательно h = A/F.
F = mg = 200кг*10Н/кг = 2000Н
h = A/F = 400Дж/2000Н = 0,2 м = 20см.
Ответ: тело было поднято на высоту 20 см.