Тіло підкидають вгору зі швидкістю 20м/с.Через який час після кидка воно опиниться на висоті 15м


Ответы на вопрос

Отвечает Молдован Міша.
20-15=5 (м)5/20=1/4 (с)
1-1/4=4/4-1/4=3/4 (с)

ответ: через 3/4 с