Тіло підкидають вгору зі швидкістю 20м/с , Через який час після кидка Воно опиниться на висоті 15 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Витя.
20-15=5 (м)5/20=1/4 (с)
1-1/4=4/4-1/4=3/4 (с)

ответ: через 3/4 с