Скільки метрів мідного проводу перерізом 0,2 мм2 потрібно для котушки, що має опір 1 Ом?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Рёма.

Відповідь:

R=P*I/S

R*S=P*I

I=S*R/P

I=2*10^-6м^2*10м/0,017*10^-6 Ом*м=117,6 м

Р (ро) = удельное сопротивление меди 0,017*10^-6 Ом*м

мм2=м^2