Скільки треба взяти метрів мідного дроту перерізом 3 мм2, щоб його опір був таким самим, як опір

алюмінієвого дроту перерізом 4 мм2 і довжиною 15 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Варвара.

Ответ:

Дано

p=0.017 Ом*мм^2/м

S=3мм^2

p2=0.028 Омг*мм^2/м

S2=4мм^2

J2=15м

Знайти

J-?

R2=p2*J/S=0.028*15/4=0.105Ом

R=R2=0.105Ом

J=R/p*S=0.105/0.017*3=18.5294118≈18.5м

Объяснение:

1 0