1.Знайти напругу на кінцях мідного провідника з поперечним перерізом 1 мм2 довжиною 2 м, якщо по

ньому проходить струм 4 А. Питомий опір міді 0.017 OM.MM2/M. 2. Знайти силу струму в провіднику з ніхрому довжиною 50 см і поперечним перерізом 0.25 мм2, на кінцях якого напруга складає 40 В. Питомий опір ніхрому 1,1 Ом.мм2/м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Караван Поліночка.

№1

шукаємо опір

R=ρL/S=0.017 Ом×мм²/м × 2 м×1 мм²=0,034 Ом

Закон Ому

U=IR=0.034  Ом×4 А=0,106   В

№2

R=ρL/S=0.5 м×1,1 Ом×мм²/м÷0,25 мм²=2,2 Ом

I=U/R=40 В÷2,2 А=18,2 А