Скільки метрів мідного проводу з поперечним перерізом 0,2мм2 необхідно для створення котушки з

опором 3,4 Ом? (питомий опір міді дорівнює 0,017Ом*мм2/м)

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Ответ:

40м

Объяснение:

R= p×l/S

l= RS/p

l= 3.4Ом×0.2мм²/0.017Ом×мм²/м= 40м