Визнач масу та площу поперечного перерізу мідного проводу, який потрібний для проведення повітряної

лінії завдовжки 17км, якщо її опір має дорівнювати 17,25 Ом. Питомий опір міді ρ=0,017Ом⋅мм2м, густина міді ρ′=8900кгм3. Відповідь заокругли до десятих. Площа поперечного перерізу мм2 Маса міді кг

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Таня.

Відповідь:

Дано:

l=17 км;

R=17,25 Ом;

р=0,017 Ом*мм^2/м;

р'=9800 кг/м^3.

Знайти m, S.

Рішення.

m=p'*V=p'*S*l.

Опір проводу знаходиться за формулою: R=p*l/S, звідси S=p*l/R=0,017*17*10^3/17,25=16,8м2.

m=8,9*16,8*17=2534 кг.

Пояснення: