Обчисліть опір мідного дроту завдовжки 27 см і площею поперечного перерізу 3,5 мм2.Питомий опір

міді 0,017Ом*мм2/м

Ответы на вопрос

Отвечает Седов Алексей.

Ответ:

Дано:

l=27 см.

S=3,5 м^22.

р=0,017 Ом*мм^2/м.

Знайти R.

R=p*l/S=0,017*27/3,5=0,13 Ом.

Відповідь: опір мідного провідника дорівнює 0,13 Ом.

Объяснение: