Скільки метрів мідного проводу перерізом 0.2мм² потрібно для котушки що має опір 1 ом ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лазарев Алексей.

Ответ:

40 м

Объяснение:

R=p×S/p

I=RS/p

I=3.40м×0,2мм²/0.0170м×мм²/м=40м