Визначити опір котушки намотаної з мідного проводу довжиною 80 метрів і площиною перерізу 2.5мм

квадратних при температурі 20 і 60

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.
Питомий опір міді при 20°С = 0,0171Ом*мм²/м,
при 60°С питомий опір міді p₆₀ = p₂₀*[1+0.004041*(60-20)] = 0,01986 Ом*мм²/м.
Тоді опір котушки намотаної з мідного проводу довжиною 80 метрів і площиною перерізу 2.5мм квадратних при температурі 20°С становить
R = p₂₀*L/S =  0,0171*80 / 2,5  = 0,5472 Ом,
при 60°С R =
0,01986*80 / 2,5 = 0,63565 Ом.