Сума двох чисел дорівнює 148 , до того ж однє з них на 30 більше від іншого. знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Леонард Полина.

х - перше число

x+30 - друге число

148 - їх сума

Складемо рівняння:

"перше число" + "друге число" = "їх сума"

x+x+30=148 | невідомі перенесемо в одну сторону, а відомі у другу

2x=148-30 | рахуємо

2x=118

x=118/2

x=59----> найшли тільки "Х"

А з умови( на початку) ми знаємо, що "Х" у нас перше число! Звідти знаємо що друге число дорівнює X+30. Знайдемо його підставивши Х.

Х+30=89

Відповідь: перше число 59, а друге 89!