8. Визначте правильні твердження. 1 З двох від'ємних чисел менше те, модуль якого менший. 2 Якщо

модулі двох чисел рівні, то ці числа рівні або протилежні. 3 Число 0 - і додатне і від'ємне. 4 Число «-а>> - від'ємне. 5 Сума двох протилежних чисел дорівнює нулю. 6 Для будь-яких раціональних чисел а та ь виконується рівність b | a |+ | b |= \a + b. 7 Сума двох чисел буде меншою, ніж кожне з них, якщо обидва доданки від'ємні.

Ответы на вопрос

Отвечает Поливцева Яна.

Ответ:

1 Це твердження невірне. Наприклад, -2 є менше за -1, але модуль -2 (тобто 2) більший за модуль -1 (тобто 1).

2 Це твердження вірне. Якщо |a| = |b|, то або a=b, або a=-b.

3 Це твердження невірне. Число 0 не є ані додатним, ані від'ємним.

4 Це твердження вірне. Якщо а - додатне число, то -а буде від'ємним.

5 Це твердження вірне. Сума двох протилежних чисел завжди дорівнює нулю.

6 Це твердження невірне. Наприклад, при a=1 і b=-2 ліва частина рівності дорівнює 3, а права -3.

7 Це твердження невірне. Наприклад, -1 + (-2) = -3, але обидва доданки від'ємні і сума менша за кожен з них окремо.

Отвечает Тетерин Даниил.

Пошаговое объяснение:

1) Нет

Из двух отрицательных чисел, меньше то, чей модуль больше

2) Да

Если модули двух чисел ,равны, то эти числа или равны или противоположны

3) Нет

Число 0 ни положительное ни отрицательное

4) Да

Число ( ) - отрицательное, так как спереди стоит минус

5) Да

Сумма двух противоположных чисел равна нулю.

6) Да

|а| + |в| = а + в

7) Да

Сумма двух чисел будет меньше чем каждое из них, если два слагаемых отрицательные

-3 + (-5) = -8

-8 < -3

-8 < -5