із даху будинку на висоті 45 м випущено горизонтально стрілу з початковою швидкістю 20м/с . Через

який інтервал часу стріла впаде на землю? Якими будуть дальність польоту та переміщення стріли?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шахрай Александр.

h=gt²/2

2h=gt²

t=√(2h/g)=√9=3 c - время полета

Дальность S=Vo*t=20*3=60 м

Перемещение - гипотенуза тр-ка с катетами h и S=

√(45²+60²)=√(2025+3600)=√5625=75 м.

-----------------------------------------------------------------------

Считаю устно

Если число заканчивается на 5, то его квадрат = произведению числа десятков на следующее число + приписать 25.

45²=(4*5)25=2025

5625 - это (7*8)25=5625=75².