Срочно треба!!! Український спортсмен, олімпійський чемпіон зі стрільби з лука Віктор Рубан ,на

тренуваннi з висоти 1,7м, в штустив горизонтально стрілу з початковою швидкістю 80м/с. Знайти дальнiсть польоту стрiли, через який інтервал часу стрiла впаде на землю? Опором повітря знехтувати.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шатов Александр.

Ответ: 47,2 м             0,59 с      

Объяснение:  Див. додаток


Отвечает Кузнецова Оля.

Ответ: 0,58с; 46,4м

Объяснение:

Дано:

h=1,7м

g=10м/с²

V=80м/с

----------------

S-?; t-?

t=√(2h*g)=√(2*1,7/10)=0,58с

S=Vt=80*0,58=46,4м