З даху будинку висотою 50 м випущено горизонтально стрілу з початковою швидкістю 20м/с.Через який

час стріла впаде на землю?яка дальність польоту стріли?

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Иван.

Ответ: 3,2с; 64м

Объяснение:

Дано:

h=50м

V=20м/с

----------

t-?; S-?

h=gt²/2

t=√(2h/g)=√(2*50/10)=3,2с

S=Vt=20*3,2=64м