Яка напруга прикладена до електродвигуна іграшкової машини, якщо за 2 хв при силі струму 0.1 А була

виконана робота 720 Дж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Екатерина.

I=q/t

q=It

A=qU

U=A/q

U=A/It

U=720/0,1*120=60 (B)