Kонденсатор ємністю 500 пФ і котушка індуктивністю 5 мГн утворюють коливальний контур . Яким є

період вільних електромагнітних коливань у цьому контурі?

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Дмитрий.
Дано: С=500пФ=500 *10⁻¹²Ф  ,  L=5 мГн=5*10⁻³ Гн
Найти: Т
РЕШЕНИЕ.
Т = 2π√(LC)
T=2π √(5*10⁻³ Гн*500 *10⁻¹²Ф)=9,9*10⁻⁶ с=10 мкс
Ответ: 10 мкс