Конденсатор ємністю 400 пФ і котушка індуктивністю 25 мГн утворюють коливальний контур. Визначити

період і частоту вільних коливань в контурі. Втратами енергії в контурі знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Весна Анастасия.

Відповідь:

Дано:

L=25*10^-3 Гн

С=400*10^-12 Ф.

Знайти f, Т.

Рішення.

Частоту f знаходимо за відомою формулою: f=1/2*π*sqrt(L*C)=1/6,28*sqrt(25*400*10^-15)=15,92*10^9 Гц=15,92 ГГц.

Період Т, є зворотня величина: Т=1/f=1/15,92*10^9=0,0628*10^-9 =62,8*10^-12 =62,8 пc.

Пояснення: