Укажіть період коливань маятника, чкщо він 50 с здійснює 200 коливань


Ответы на вопрос

Отвечает Бучинский Саша.

Ответ:

Т = t/N

T = 50/200 = 1/4c = 0,25c

Объяснение:

T - період коливань (час, за який тіло робить одне повне коливання)

N - кількість коливань

t - час