Скільки молекул міститься в 300г речовини ,молярна маса якої становить 32г\ моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Дудник Александр.
 n=m/M
n= 300/32=9,4 моль
Кол-во молекул= N*число авогадро
Кол-во= 9,4*6,02 *10^23=56,6*10^23