СРОЧНО!!! 5) За 1 с зі склянки випаровується в середньому 4*10^18 молекул води. За який час

випарується 50 г води?6) Скільки молекул міститься в 50 моль карбону?7) Скільки молекул міститься в 500 г речовини, молярна маса якої становить 48 г/моль?8) Деталі з купрума та цинку містять однакове число атомів. Визначте масу алюмінієвої деталі, якщо маса залізної 5 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

Відповідь:

Щось таке виходить в 5, виправте якщо щось

Пояснення:

5)n=N/Na;n=m1/M

N/Na=m1/M

m1=M*N/Na=18*10^-3*4*10¹⁸/6.02*10²³=12*10^-8 кг // 1 секунда

12*10^-8=1

50*10^-3=x

x=50*10^-3/12*10^-8=4.16*10⁵ секунд