Знайти концентрацію молекул повітря в балоні під тиском 10МПа і температурі 17*C.


Ответы на вопрос

Отвечает Васина Диана.
P=nkt T=273+17=290
n=p/kT=10000000/290*1.38*10-23=25*10^20