Помогите плиз срочно!!!  Двигун ліфта працює від мережі 220 В. Його ККД ста¬новить 80 %. Яку

силу струму споживає двигун ліфта за умови рівномірного підйому кабіни масою 500 кг зі швидкістю 2 м/с? Вважайте, що g = 10 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Никита.
U=220 В,  ККД = 80 % =0,8,  m=500 кг, v= 2 м/с, g = 10 м/с².
I-?

ККД=Pк/Р.
Рк=mg*v.
P=IU.

ККД=mg*v/(IU).
I=mg*v/(ККД*U).
I=500*10*2/(0,8*220)= 56,8 A.