Автомобіль перші дві години рухався зі швидкістю 80 км/год за наступні три години він проїхав 210

км визначте середню швидкість автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.

Відповідь:

v(ср)=(s1+s2)/(t1+t2)

t1=2год

t2=3год

s1=v*t1=80*2=160км

s=210км

v(ср)=(160+210)/(2+3)=74км/год

Пояснення: