ТЕРМІНОВО!!! Даю 30 балів Задача 2. Залежність шляху, пройденого тілом, від часу задана рівнянням

=3+2−3^2+4^3. Знайти залежність прискорення від часу . Побудувати графіки шляху й прискорення від часу для 0≤t≤3 (c) через 0,5с. Визначити середнє значення прискорення тіла за цей інтервал часу.

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Надежда.

Ответ:

ависимость пройденного телом пути от времени дается уравнением s = 3+2t+t3. Найти среднюю скорость и среднее ускорение тела за первую, вторую и третью секунду его движения.

Ответ:

<v1> = 3 м/с; <v2> = 9 м/с; <v3> = 21 м/с; <a1> = 3 м/с2; <a2> = 9 м/с2; <a3> = 15 м/с2