Прямолінійний провідник довжиною 0,5 м, по якому проходить струм силою 2 А, знаходиться в

однорідному магнітному полi пiд кутом 30° до лiнiй iндукції. При цьому на нього діє сила Ампера, модуль якоï 0,5 н. Визначити модуль індукцІЇ магнітного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Дано:

FА = 0,50 Н

I=2 А

L=0,50 м

α=30°

B=?

F=IBL*sinα

sin 30 ° = 1/2 = 0,5

B=FА/IL*sinα=0,50/(2*0,50*0,5)= 1 Тл

Відповідь: 1 Тл