Я не сплю ночами, не могу решить, вся надежда на вас… Прямолінійний провідник довжиною 0,1м, по

якому проходить струм силою 1,2А, знаходиться в однорідному магнітному полі під кутом 30° до ліній індукції. При цьому на нього діє сила Ампера, модуль якої 0,4Н. Визначити модуль індукції магнітного поля. Відповідь заокругли до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Жеменей Ырысбек.

Ответ: 6,7Тл

Объяснение:

Дано:

l=0,1м

I=1,2А

α=30°

F=0,4Н

-------------

В-?

F=I*B*l*sinα

B=F/(I*l*sinα)=0,4/(1,2*0,1*0,5)=6,7Тл