Допоможіть будь-ласка!! 1. Горизонтальний провідник вздовжки 10см, у якому тече струм силою 0,2А,

розташований під кутом 30 градусів до магнітних ліній однородного горизонтального магнітного поля індукцією 0,45 Тл. Яким є модуль і напрямок сили Ампера, що діє на провідник? 2. На протон що рухається в однорідному магнітному полі перпендикулярно до ліній індукції поля, діє сила Лоренса, яка дорівнює 3,2*10^-16 Н. Яким є модуль і напрямок індукції магнітного поля, якщо швидкість протона - 2,5*10^-3 м/с??

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

1)F=B*i*l*sinα=0,1*0,45*0,2*(1/2)=0,0045(H)

2)F=e*B*V*sinα=>B=F/(e*V*sinα)=8000000(Тл)