до ділянки кола прикладена напруга 12 в.який струм проходить через кожний з однаковим резисторів по

6 ом ? допоможі будь ласка буду дуже вдячний ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Влад.

Ответ:

6 ампер

Объяснение:

Объяснение:L1=U/R1 ; L1=12В/6ом=2А ; L=L1+L2+L3 ; L=2+2+2= 6A