. До паралельної ділянки кола прикладена напруга 12 В. Який струм проходить через кожний з

однакових резисторів по 6 Ом? 1. Ділянки паралельні, тоді напруга (яка?)__________________________________ 2. Використовуємо закон Ома для ділянки кола, щоб знайти силу струму

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Денис.

Ответ:

I=2A

Объяснение:

При паралельному підключенні резисторів до напруги, до кожного з них прикладена однакова напруга , в даному випадку 12В.

Тоді струм в кожному резисторі I=U/Rn=12/6=2A.