До ділянки кола прикладена напруга 12В Який струм проходить через кожний з однакових резисторів по

6 ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Омарова Самира.

Ответ:6 А

Объяснение:L1=U/R1

L1=12В/6ом=2А

L=L1+L2+L3

L=2+2+2= 6A