Кішка, полюючи на муху, зістрибує зі шафи заввишки 1,5 м. На якій висоті кінетична енергія кішки

буде вдвічі більшою за потенціальну, якщо початкова швидкість руху кішки дорівнює нулю? Опором повітря знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Екатерина.

h`=1,5м

υ0=0м/с

Ek=2Ep

Знайти:

h-?

Рішення:

mυ²/2=2mgh

υ²=4gh

h=υ²/4g

υ=√υ0+g²t²=√υ0+2gh`=√2gh`

h=√2gh` / 4g

h=√2*10м/с²*1,5м / 4*10м/с² = √30 м²/с² / 40 м/с² = √30 / 40 ≈ 0,14м=140см

Відповідь: h=0,14м