Периметр рівностороннього трикутника 1,5 см ,а строна ----- продовжіть речення


Ответы на вопрос

Отвечает Кравцов Влад.

а - ? см

P - 1,5 см

a = P : 3

a = 0,5

Объяснение:

Трикутник має три сторони. А периметр – це сума довжини всіх сторін фігури. Тобто потрібно периметр розділити на 3, і ми отримаємо відповідь.

Отвечает Жильцова Алина.

Відповідь:

Пояснення:

   Периметр рівностороннього трикутника 1,5 см , а сторона

  дорівнює  третині  периметра :   а = 1/3 Р = 1/3 * 1,5 = 0,5 ( см ) .