Перше число більше за друге на 12. Якщо перше число помножити на 5, а друге - на 8, то перший

добуток буде більший за другий на 15. Знайди ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыпышев Игорь.

Объяснение:

х-у=12. |*-5

5х-8у=15

-5х+5у=-60

5х-8у=15

-3у=-45

у=15

х-15=12

х=27

перше число 27, друге 15