при перетені двох паралельних прямих січною утворилося 8 кутів, менших від розгорнутого, сума трьох

з них 209°, визначити величину кожногоі з цих кутів помогите, ДАЮ СТО БАЛЛОВ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Уварова Анастасия.

Вертикальні кути рівні, сума суміжних кутів становить 180°.

Нехай ∠1+∠2+∠3=209°, тоді ∠4=∠2=360-209=151°

∠1=∠3=180-151=29°

Відповідні кути рівні:

∠5=∠1=29°;  ∠6=∠2=151°;  ∠7=∠3=29°;  ∠8=∠4=151°