3. При перетині двох паралельних прямих січною утворилося 8 кутів, менших від розгорнутого, Сума

трьох із них 209°. Визначити величини кожного з цих восьми кутів. Пожалуйста помогите. Срочно надо, даю 20 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотов Илья.

Пояснення:

Вертикальні кути рівні, сума суміжних кутів становить 180°.

Нехай ∠1+∠2+∠3=209°, тоді ∠4=∠2=360-209=151°

∠1=∠3=180-151=29°

Відповідні кути рівні:

∠5=∠1=29°;  ∠6=∠2=151°;  ∠7=∠3=29°;  ∠8=∠4=151°