При якому значенні р вектори a (-5; p) і b (2; -10) будуть коленіарні?


Ответы на вопрос

Отвечает Мулина Аня.

Ответ:

колінеарні вектори паралельні до однієї прямої і їх координати пропорційні

 \frac{x1}{x2}  =  \frac{y1}{y2}

 \frac{ - 5}{2}  =  \frac{p}{ - 10}

p =  \frac{ - 5( - 10)}{2}  = 25

р=25