Самостійна робота "Властивості кутів при паралельних прямих січною. Ознаки паралельних прямих"

Знайдіть всі кути, що утворились при перетині двох паралельних прямих з січною якщо:1) один з кутів дорівнює 110°2) один з кутів на 40° більше другого3)різниця односторонних кутів дорівнює 70°Дано: ▪︎1+▪︎6=180°Доведіть що a || b.​

Ответы на вопрос

Отвечает Толокольников Влад.

Ответ:

Знайдіть всі кути, що утворилися при перетині двох паралельних прямих з січною якщо:

відповідь сказано в завданні

Объяснение:

1) кут 1 дорівнює 110°

2) один з кутів на 40° більше другого

3)різниця односторонних кутів дорівнює 70° Дано: 1 + 6 = 180°

рішення

1) якщо 6 = 110, то 1 = 180 - 110 = 70

2) (180 - 40) / 2 = 70

70 + 40 = 110

3) х + y = 180

x - y = 70

125|55

x = 125 y = 55