Один із внутрішніх кутів трикутника дорівнює 24,а другий в 3 рази більщий за третій .Знайти

невідомі внутрішні кути трикутника (на складання рівняння)

Ответы на вопрос

Отвечает Рихло Настя.

Ответ:

24+3х+х=180

3х+х=180-24

4х=156

х=39, тогда

первый угол - 24, второй - 117, третий - 39

Объяснение: