Одне ребро прямокутного паралелепіпеда дорівнює 10 см., друге - у 3 рази більше,ніж перше, а третьє

- на 15 см. більше, ніж перше.Знайди обєм прямокутного паралелепіпеда??

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.
a=10 см - перше ребро
1) b=10*3 =30 (см) - друге ребро.
2) c=10+ 15 = 25 (см) - третє ребро.
3) V=a*b*c=30*25*10 = 7500 (cм³) -
об'єм прямокутного паралелепіпеда.
Відповідь: V=7500 см³