Знайти суму найбільшого найменшого зовнішніх кутів трикутника, якщо перший внутрішній кут більший

за другий внутрішній на 90 градусів і більший за третій на 30 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Валентина.
Загальна сума зовнішніх кутів будь-якого трикутника дорівнює 360 градусам. Можна скористатися формулою, що сума зовнішніх кутів трикутника дорівнює сумі внутрішніх протилежних кутів.

Нехай перший внутрішній кут трикутника дорівнює x градусам. Тоді другий внутрішній кут дорівнює (x - 90) градусам, а третій внутрішній кут дорівнює (x - 30) градусам.

Сума внутрішніх кутів трикутника дорівнює 180 градусам, тому:

x + (x - 90) + (x - 30) = 180

Розв'язавши це рівняння, отримаємо x = 100.

Тепер можемо знайти зовнішні кути трикутника, які відповідають цим внутрішнім кутам:

Перший зовнішній кут відповідає першому внутрішньому куту і дорівнює 180 - 100 = 80 градусів.
Другий зовнішній кут відповідає другому внутрішньому куту і дорівнює 180 - (x - 90) = 180 - 10 = 170 градусів.
Третій зовнішній кут відповідає третьому внутрішньому куту і дорівнює 180 - (x - 30) = 180 - 70 = 110 градусів.
Найбільший зовнішній кут - це другий зовнішній кут, який дорівнює 170 градусам, а найменший зовнішній кут - це перший зовнішній кут, який дорівнює 80 градусам.

Отже, сума найбільшого та найменшого зовнішніх кутів дорівнює 170 + 80 = 250 градусів.
Отвечает Собкалова Марина.

Відповідь: 250°

Пояснення:

2 способи