Кішка, полюючи на муху, зістрибує зі шафи заввишки 1,5 м. На якій висоті кінетична енергія кішки

буде рівною потенціальній, якщо початкова швидкість руху кішки дорівнює нулю? Опором повітря знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Платон Настя.

Ответ:

H=1.5 м

Ек=2Еп

mgH=Ек+Еп=2Еп+Еп=3Еп=3mgh

H=3h

h=H/3=1.5/3=0.5 м

Объяснение: